Rendezvény terasz - Lics Pincészet

8095 Pákozd hrsz. 056/53.
Sajnáljuk, de a(z) Rendezvény terasz - Lics Pincészet már nem elérhető az oldalunkon. Válogass az alábbi ajánlatok közül.

Hasonló szolgáltatások a környéken

A CSŰR
A CSŰR
Nagykovácsi(+47,43 km)
Természetközeli, kert kapcsolatos esküvő helyszínt kerestek? Egy olyan hely kell, ahol nem tudjátok zavarni a szomszédot a hangos zenével? Elegetek van a kommersz helyszínekből és egy vagány, kalandos helyet kerestek, amit nem felejtenek el a barátok, rokonok? Jó helyen jártok! A Sztrilich Pál Cserkészpark gesztenyefás területe kiválóan alkalmas pompás nyári, szabadtéri, természetközeli esküvők, lakodalmak megrendezésére. A fából épült Csűrben akár 150-200 fős násznépnek is helyet tudunk biztosítani. Kérjetek tőlünk ajánlatot, és mi felvesszük Veletek a kapcsolatot. Helyszínbejárás kizárólag előzetes bejelentkezés és egyeztetés alapján történik.
Kokas Tanya
Kokas Tanya
Súr(+42,34 km)
Súr külterületén, a falutól 200 m-re fekvő kb 6000 m2-es területen lévő tanyai szállás csendes, nyugodt környezetben várja pihenni, kirándulni vágyó Kedves Vendégeit.   A tanya minden szegletében megjelennek a klasszikus magyar népművészet alkotásai. E családbarát szállás egészét áthatja ez a tipikusan magyar falusi hangulat. Kora tavasztól késő őszig a nagy diófa ad kellemes hűvöset a megpihenni vágyóknak egy pohár ital vagy egy finom ebéd elfogyasztásához. Bababarát, gyerekbarát szállás szobai, illetve udvari játékokkal felszerelve várja vendégeit. A gyerekeknek kialakított játszótér kedvelt hadszíntér. A felnőtt vendégek részére íjazás, karikás ostor csattogtatás kedvelt időtöltés. A 30-40 fő befogadására alkalmas rendzvénysátorban csoportok vendégül látása, illetve étkeztetése bonyolítható le.
Für Elise - Kastélypanorámás Esküvők
Für Elise - Kastélypanorámás Esküvők
Martonvásár(+21,48 km)
A természetközeli, vintage, rusztikus, vagy akár a modernebb, elegánsabb stílusú esküvők szerelmesei is itt biztosan valóra válthatják álmaikat. A Für Elise Bisztró éppen a Brunszvik-kastély, valamint a Szent Anna templom szomszédságában helyezkedik el. A festői szépségű Brunszvik-kertben, vagy akár a Kastélyparkban a tó mellett is lehetőség nyílik a házasságkötés megtartására.   A Für Elise Bisztró, a Ludwig Hotel és a Vandál Brewing kisüzemi sörfőzde együttese 2019-ben nyílt meg Martonvásár főterén. Az étterem 150 fő befogadására képes rendezvényteremmel és rendezvényterasszal, a szálloda pedig 70 férőhellyel, közte egy luxus nászutas lakosztállyal várja vendégeit.   A terembérlet ára tartalmazza a rendezvényterem és rendezvényterasz együttesét. - Rendezvénytermünk teljesen új, saját vizesblokkal rendelkezik, elkülönül a bisztró többi részétől. A terem 150 főre lett tervezve, hangulatos helyszínt nyújt kisebb-nagyobb lagziknak is; valamint kilátása van a Brunszvik-kastélyra és Szent Anna templomra. - Rendezvényteraszunk romantikus hangulatú, pergolával fedett, közvetlenül a rendezvényteremből nyílik. Különlegessége a bohém stílusú partikocsi, amely látványos italpultként szolgál.  
ALCOA-KÖFÉM Oktatási és Közművelődési Klubház
ALCOA-KÖFÉM Oktatási és Közművelődési Klubház
Székesfehérvár(+10,38 km)
Az ALCOA-KÖFÉM Művelődési Háza 1985. január 1-jétől várja kedves vendégeit. Kisebb létszámú esküvők megrendezését vállaljuk.
Rendezvényterem a Kossuth udvarban
Rendezvényterem a Kossuth udvarban
Székesfehérvár(+10,38 km)
Székesfehérvár történelmi belvárosában, a Kossuth udvar közepén található barokk stílusú ház aljában kialakított pince az 1800-as években épült. A pince két nagy termében esküvők, bankettek, céges rendezvények rendezhetők. A rendezvényterem két részből áll: a középkori, boltíves, mintegy hetven négyzetméteres terem negyven fő befogadására alkalmas, a pince nemrégiben elkészült vizesblokkokkal, hidekonyhai előkészítővel rendelkező részében további negyfen fő fér el kényelmesen. A pincében asztalok, székek és bárpult áll a vendégek rendelkezésére. A bérlőnek lehetősége van saját magának is biztosítania az ételeket és italokat, azonban igény esetén vállaljuk az éttermi kitelepülés megszervezését is.
Vabrik Birtok
Vabrik Birtok
Kajászó(+18,19 km)
A VABRIK BIRTOK A MINDENNAPOKBAN BORÁSZATKÉNT KEL ÉS FEKSZIK, DE AMIKOR A SZERELMESEK ÓRÁJA ÜT, ÁTALAKUL EGY VARÁZSLATOS ESKÜVŐHELYSZÍNNÉ ÉS HAJNALIG TARTÓ MULATSÁGOK SZÍNTERÉVÉ. NÉZZETEK BE A BIRTOKRA ÉS LELJÉTEK MEG ÁLMAITOK HELYSZÍNÉT  A NAGY NAPRA!     Budapesttől alig 40 kilométerre az M7-es mentén, a Váli-völgyben található Kajászó község, melynek szívében található a Vabrik Birtok.  A legenda szerint Dreher Antal kártyán nyerte el előző tulajdonosától azt a kajászói birtokot, amely ma a Vabrik Pincészet otthona. A parkerdő közepén található épületet az 1700-as évek elején építették, mely eredetileg a váli-ürményi kastély intézőjének volt a szálláshelye. A Birtok számos lehetőséget kínál a házasulandók számára, akik egy természetközeli, eldugott helyszínt keresnek a Nagy Napra.  Mire számíthatsz a Birtokon? Erdő, tisztás, szőlőtőkék, a fákon mókusok ugrándoznak és mindenhol madárcsicsergés hallatszik. Ez a nyugalom szigete, ahol csak ti vagytok a szeretteitekkel, elbújva a világ elől, ünnepelve szerelmeteket. A hangotok tölti be a kis erdőt, amint kimondjátok a boldogító IGEN-t! A hajnali tartó mulatságban a kedvenc számaitokat viszi a szél.