Kenese-Völgye Villahotel
8174 Balatonkenese Gesztenyefa sor 1.Sajnáljuk, de a(z) Kenese-Völgye Villahotel már nem elérhető az oldalunkon. Válogass az alábbi ajánlatok közül.
Hasonló szolgáltatások a környéken
Bohém Birtok
Bohém Birtok
Zamárdi-Felső(+19,21 km)
Bohém Birtok – Ahol életre kel a saját mesétek
Álmodtál már arról, hogy a Nagy Napon nem csak egy termet béreltek, hanem egy egész kis világot? Ahol a kanyargós utcák, az autentikus házikók és a balatoni levegő mind csak Rátok várnak?
Ez nem csak egy helyszín. Ez a Ti Mesefalutok.
A Bohém Birtok a szabadság és a vidéki romantika találkozása. Itt ledobhatjátok a cipőt, felszabadultan nevethettek, és valóban önmagatok lehettek.
Egy nap – Egy esküvő – Végtelen lehetőség
Nálunk nem kell osztozkodnotok a figyelmen. Garantáljuk, hogy aznap csak a Ti lakodalmatoktól lesz hangos a birtok. Akár 60 fős násznéppel érkeztek, akár 220 fővel csaptok világraszóló lakodalmat, a Birtok terei – a Csárda és a Pajta – rugalmasan szolgálják ki az álmaitokat.
Miért fogtok beleszeretni?
Szabadság korlátok nélkül: Mivel távol vagyunk a város zajától, nálunk a buli addig tart, amíg a lábatok bírja. Nincs korai záróra, csak csillagfény és zene hajnalig.
Minden egy helyen: Készülődjetek a saját kis házikótokban, mondjátok ki az Igent a réten, és táncoljatok a kivilágított Csárdában utazás és rohanás nélkül.
Ízek, amikre emlékezni fognak: A ropogósra sült malactól a gőzölgő, aranyló húslevesig nálunk az ételek minősége és a házias ízek garantáltak.
B-terv, ami felér az A-tervvel: Az időjárás nem lehet akadály. Ha az eső vagy a hideg közbeszól, a fedett Pajta tökéletes a szertartáshoz, a fűthető Csárda pedig meleg otthont ad a vacsorának mindez kompromisszumok nélkül.
Pihenés luxus kivitelben
A lagzi után nem kell hazavezetni. 12 autentikus hangulatú házikónkban a legközelebbi szeretteitekkel pihenhetitek ki az éjszakát. A múltidéző külső mögött rendkívül kényelmes ágyak biztosítják a pihentető alvást, hogy másnap a közös morzsareggelin frissen eleveníthessétek fel az élményeket.
Gyertek el, sétáljatok végig a kanyargós utcán, és érezzétek meg: itt tényleg minden rólatok szól.
Tópart Hotel és Étterem
Tópart Hotel és Étterem
Balatonvilágos(+8,79 km)
Vízparti szállodánk kertje idilli környezetet nyújt esküvőtök egyik legfontosabb pillanatának megéléséhez.
A Balaton partján több helyszínt is kínálunk számotokra a boldogító igen kimondására.
Szállodánk ősfás kertjében, a mindig frissen nyírt pázsiton fogadhattok egymásnak örök hűséget, de kimondhatjátok a boldogító igent Balatonba nyúló stégünkön is, miközben finoman hullámzik és meseszerűen csillog körülöttetek a víz.
Nálunk rossz idő esetén sem kell lemondanotok a Balaton közvetlen közelségéről. A vízparton kialakított üvegfalú Akváriumunkban nem csak a bensőséges hangulat, de a gyönyörű látvány is adott egy tökéletes szertartáshoz.
Étterem és Panzió Vadvirág Rendezvényház
Étterem és Panzió Vadvirág Rendezvényház
Székesfehérvár(+28,75 km)
A Vadvirág Étterem, és Panzió Székesfehérváron a műemlékekben gazdag, egykori királyi székhelyen Budapest és a Balaton között csaknem "félúton" a 7-es főút mellett az M7-es autópályától 2 percre helyezkedik el.
Ha idilli helyszínt kerestek esküvőtökhöz a Vadvirág a megfelelő választás.
Egy kis édenkert várja a hozzánk betérő vendégeket-
Hangulatos teraszunk már számtalan polgári esküvőnek szolgált helyszínéül, ahonnan csodálatos kilátás nyílik a tündérrózsákkal tarkított tavunkra és a varázslatos parkra mely egy játszótérnek is helyet ad.
A bensőséges házi kápolnánkban sok egyházi szertartást tartottak a fiatal párok meghitt körülmények között.
A vendégfogadás helyszíne az ifjú pár döntése:az elegáns éttermünk, vagy impozáns báltermünk kiváló választás lehet.Hatalmas terek kényelmes kényelmes táncteret biztosítanak a vendégek részére.
Éttermünk a fiatalok igényeinek megfelelően állítja össze a menüsort ízletes ételekkel, melynek szervírozása történhet hagyományos vagy svédasztalos formában. Kínálatunkban korlátlan italcsomagokkal is állunk a megrendelők rendelkezésére. Lehetőség van gyümölcstálak, tűzijáték stb megrendelésére is.
az ifjú párnak a nászutas szobánkat adjuk ajándékba a nászészakára, vendégeink részére pedig 3 db kétágyas és kettő darab pótágyazható szobát foglalhatnak.
A vendégek a panzió zár panziójában biztonságban tudhatják az autóikat a távozásig.
A szervezésben is nagyon szívesen segítünk a díszítéstől kezdve a zenekar kiválasztásáig.
Itt minden rendelkezésre áll ahhoz hogy életre keljen, amiről ön és párja álmodott!
Páskom Cottage****
Páskom Cottage****
Lajoskomárom(+27,66 km)
A Páskom Cottage**** 50-110 fős násznépnek tud helyet biztosítani (a minimum létszám felnőtt vendégekre értendő). A közel 1 Ha-os parkunk ideális a polgári szertartás helyszínének. Igény esetén helyi anyakönyvvezető vendégházunkban előzetesen egyeztetve bonyolítja a szertartást.
Felszereltség:
12 db 180 cm átmérőjű körasztal (10-11 fő/asztal), fehér Chiavari székekkel, 6 db könyöklővel, 12 db bankett asztal, földig érő terítők minden asztal típushoz. A vendéglátáshoz szükséges teljes eszközfelszerelés, porcelán tányérok, minőségi üvegpoharak, textil hatású szalvéta, 2 db 20 ágú, nagyméretű egyedi csillár, 12 db háttérvilágító lámpa, vörösfenyő padozat és a sátorhoz tartozó férfi, női mosdó.
A rendezvényhelyszín mennyezeti fehér selyem dekorral ellátott. Igény esetén oldalfalak és asztalok dekorálása lehetséges a megrendelő igénye szerint, melyhez ajánljuk együttműködő partnereinket vagy az Önök által szabadon választott szolgáltatót.
Kérjük, hogy a vendégház parkjában csak növényi eredetű sziromszórás történjen.
A rendezvényhelyszín előre egyeztetett korább időpontban az esküvő szervezői (dekoratőrök) tudják már díszíteni.
Kisebb rendezvényeket (max 40 főig) kora tavaszi és téli időszakban tudunk vállalni, ahol a vendéglátás a Páskom Bistro éttermében történik.
Malomkő Panzió
Malomkő Panzió
Nagyvázsony(+31,58 km)
Kinek mi jut eszébe a következő gondolatokról?...Kinizsi vár, lovas bemutató, Zichy kastély, valamint a világ egyik legszebb vidéke?
Megsúgjuk önnek, Nagyvázsony. Ha Nagyvázsony, akkor pedig jusson eszébe a MALOMKŐ PANZIÓ, és töltsön nálunk akár egy éjszakát, garantáljuk nem fogja megbánni!!!
A márciustól - októberig nyitva tartó Panziónk a Kinizsi vár szomszédságában helyezkedik el. 8 kétágyas szobával, 1 háromágyas, 2 apartmannal valamint 1 luxus apartmannal illetve magas színvonalú szolgáltatásokkal várja a pihenni vágyó kedves vendégeket. Negyed óra alatt érhetik el a Balaton strandjait, hűvösebb időben pedig a környező városok, községek - Veszprém, Herend, Balatonfüred, Tihany, Tapolca, Badacsony, Keszthely - műemlékei és más nevezetességei adhatnak kellemes elfoglaltságot. Valamint megtekinthetik a szépségével egyre több hívet gyűjtő Káli medencét.
Völgyikút Ház Bowling Kávézó és Rendezvényhelyszín
Völgyikút Ház Bowling Kávézó és Rendezvényhelyszín
Veszprém(+16,04 km)
Veszprém szívében, a Völgyikút park mellett, festői környezetben fekszik a város legszebb panorámájával rendelkező 250m2-es rendezvénytermünk. Évek hosszú sora óta rengetegen fogadtak már örök hűséget nálunk, lett légyen szó ceremóniáról a kertben vagy a parkban, vagy a klimatizált termünkben, melyről csodálatos kilátás nyílik a veszprémi várra. Konyhánk elsősorban magyaros ízvilággal várja a násznépet, akik különböző italcsomagok közül választhatnak és termünk kilakításánál fogva a DJnek és természetesen a táncnak is bőséges hely jut!