Hethland VSZ Zamárdi Üdülő

8621 Zamárdi Kiss Ernő utca 3.
Sajnáljuk, de a(z) Hethland VSZ Zamárdi Üdülő már nem elérhető az oldalunkon. Válogass az alábbi ajánlatok közül.

Hasonló szolgáltatások a környéken

Szent Kristóf Borbirtok Zamárdi
Szent Kristóf Borbirtok Zamárdi
Zamárdi
Esküvő, céges rendezvény, csapatépítő, legény és leánybúcsú, családi vagy baráti pihentető hétvége, páros vagy egyedüli hétvégi elvonulás a természetbe? Ezekre mind lehetőség van, ha ellátogat hozzánk. Az elmúlt években a felsoroltak mindegyikéhez bőven volt szerencsénk és a végén kivétel nélkül minden vendégünk mosollyal az arcán hagyott itt minket. Helyszíneink külön-külön is igénybe vehetőek, de akár a teljes létesítmény lefoglalása is lehetséges.  Zamárdiban található 4 hektáros birtokunk pont annyira van messze a Balaton partjától, hogy a nyüzsgés már nem ér el ide, így a hely maga a béke szigete, de egy 10 perces sétával könnyedén eljuthatunk a Balaton partra, ha ahhoz támadna kedvünk.   Számos épület, buliterem, éttermi részlegek, légkondicionált hálószobák, park, játszótér, wellness részleg és még egy professzionális éttermi használatra felszerelt konyhával is rendelkezünk és mind csak arra vár, hogy használják. Helyszíneink külön-külön is igénybe vehetőek, de akár a teljes létesítmény lefoglalása is lehetséges.
Berky Kúria
Berky Kúria
Nagykónyi(+37,71 km)
A Siófoktól 40 km-re, a Tolnai dombságban, Nagykónyi községben található kúriát, közös baráti/családi nyaralásokhoz és időtöltéshez alakítottuk ki. 6 különálló lakrészben és tágas közösségi terekben akár 16 fős társaságok is kényelmesen tudnak pihenni és a környéket felfedezni. A lakberendező által megálmodott terekben kandalló, vetítőterem, kondiszoba, minikönyvtár, egy hatalmas, 20 fős étkezőasztal és egy professzionálisan felszerelt konyha várja a vendégeket. A kertben nyáron 5*10 méteres medence, veteményes, gyümölcsös, pince és egy minikápolna is található, ezek mellett pingpong asztal, csocsó, ugráló kényezteti a kicsiket, a szaunaház tetején pedig egy jakuzzi a nagyobbakat. A Berky Kúria festői környezete és a birtok stílusos helyszínei a családiasabb méretű és hangulatú esküvők számára is ideálisak (max. 20-24 főig). Mind a polgári, mind az egyházi szertartás helyben megszervezhető a kúria felszentelt kis kápolnájánál. A mulatságra pedig keresve sem találhatnátok romantikusabb helyet. A kúria további előnye, hogy az esküvő után a szűkebb családi-baráti kör (16 fő) együtt is maradhat még pár napra, ezzel is élménytelibbé téve a különleges eseményt. A falu határában található stílusos vendégházak további 6-8 vendéget tudnak elszállásolni. A ceremóniához két db gyönyörű, közel 50 éves VW T2 bulibusz is bérelhető, melybe akár a teljes násznép befér! :)
Rendezvényterem a Kossuth udvarban
Rendezvényterem a Kossuth udvarban
Székesfehérvár(+49,38 km)
Székesfehérvár történelmi belvárosában, a Kossuth udvar közepén található barokk stílusú ház aljában kialakított pince az 1800-as években épült. A pince két nagy termében esküvők, bankettek, céges rendezvények rendezhetők. A rendezvényterem két részből áll: a középkori, boltíves, mintegy hetven négyzetméteres terem negyven fő befogadására alkalmas, a pince nemrégiben elkészült vizesblokkokkal, hidekonyhai előkészítővel rendelkező részében további negyfen fő fér el kényelmesen. A pincében asztalok, székek és bárpult áll a vendégek rendelkezésére. A bérlőnek lehetősége van saját magának is biztosítania az ételeket és italokat, azonban igény esetén vállaljuk az éttermi kitelepülés megszervezését is.
Csizmadia Vízimalom és Malomkő Fogadó, Nemeshany
Csizmadia Vízimalom és Malomkő Fogadó, Nemeshany
Nemeshany(+48,93 km)
Vidéki környezetben megálmodott kisebb lakodalom, különleges esküvő egy vízimalomnál, polgári szertartás a malomkerék előtt, páratlan esküvői fotók a malomportán, igazi falusi lakodalom egy 50 főt befogadó családias hangulatú fogadóban, kényelmes szállás a vendégek számára... mindez egy helyen,a Csizmadia Vízimalomnál!
Akadémia Hotel Balatonfüred
Akadémia Hotel Balatonfüred
Balatonfüred(+9,57 km)
Vendégeink igényeit minden esetben maximálisan szem előtt tartva igyekszünk a NAGY NAP minden egyes pillanatát olyanná varázsolni, amilyennek azt Önök megálmodták. 60-120 fős létszámban várjuk kedves vendégeinket, valamint teraszunkon, a kertünkben lehetőség van akár egy felejthetetlen polgári ceremónia megtartására is. Miért érdemes szállodánkat választania?     Különleges helyszín, csodálatos balatoni kilátás a Perla-tetőteraszról 1 db grátisz szobát biztosítunk az esküvő éjszakájára, amelyet az Ifjú Pár vehet igénybe A vendégek és a násznép részére kedvezményes szállás lehetőséget biztosítunk Helyszíni szertartás lehetséges Gyermekeknek 3 éves korig ingyenesek, 3-12 éves korig 50% kedvezményt biztosítunk a szállásból és étkezésekből Szállodánk zárt parkolóval rendelkezik. A parkolás díjmentes.
Istvándy Liget
Istvándy Liget
Káptalantóti(+33,05 km)
ISTVÁNDY LIGET ///  Varázslatos hely a Tündér forrás és a fűzfák árnyas ölelésében Istvándy Liget ideális esküvői helyszín mindazok számára, akiket megérint a vidéki romantika bája és a Nagy Napon sem szeretnének lemondani a stílusos helyszínről, kényelemről, valamint gasztronómiai élményekről. A Liget fűzfákkal  ölelt árnyas kertje nagyobb esküvőkhöz tökéletes választás: A pajta és a sátor  Thonett székkel és rusztikus asztalokkal berendezve egyidejűleg 90-120 fő befogadását teszi lehetővé. A Ligetben kialakított pajta épülete a hozzáépített rendezvénysátorral biztosítja, hogy a váratlan záporok se szabjanak határt a boldog pillanatoknak –, a sátorfal víztiszta kialakításának és igényes környezetének köszönhetően azonban mégis olyan érzést kelt, mintha a természetben, szabad ég alatt lennénk.