Angel Wedding esküvői szertartásvezetés
2011 Budakalász Jókai utca 29.Sajnáljuk, de a(z) Angel Wedding esküvői szertartásvezetés már nem elérhető az oldalunkon. Válogass az alábbi ajánlatok közül.
Hasonló szolgáltatások a környéken
Aradi Dóra esküvői koordinátor és szertartásvezető
Aradi Dóra esküvői koordinátor és szertartásvezető
Budapest(+17,05 km)
Egész életemben szerettem előre tervezni, szervezni, legyen szó egy utazásról vagy akár egy baráti/családi rendezvényről. Mindig minden apró részletre figyelek, a tökéletességre törekszem, és a váratlan helyzetek sem tudnak meglepetést okozni. Éppen ezért végeztem az egyetemen művelődésszervezőként, és kezdtem el dolgozni a rendezvényszervezés területén.
Néhány évvel ezelőtt az élet más munkaterületre sodort, viszont szerettem volna a rendezvények világában tovább tevékenykedni. Ez ösztönzött arra, hogy az rendezvényszervezés mellett szertartásvezetői képesítést szerezzek. Mindig is elvarázsolt az esküvők világa!
A tökéletességre való törekvéssel szeretnék hozzájárulni, hogy a Ti Nagy Napotok olyan legyen, amilyennek megálmodtátok. Mégpedig akkor, ott, és úgy ahogyan Ti szeretnétek! Legyen az hétköznap, hétvége, ünnepnap, reggel vagy akár éjszaka. Erdő közepén, tópart mellett, itthon vagy külföldön. Földön, vízen, levegőben. Szalaggal vagy szalag nélkül. Nálam nincsenek határok!
Mikor döntsetek mellettem?
ha fontos a szertartásvezető személye, a személyes találkozás
ha bele szeretnétek szólni a szertartás forgatókönyvébe
ha az anyakönyvvezető a tervezett Nagy Napotok már telített
ha nem a klasszikus gyertya/homok ceremóniát képzelitek el a szertartáson
ha az álomhelyszínen az anyakönyvvezető nem tarthat szertartást
ha ünnepnapon esküdnétek
ha újból átélnétek az esküvő pillanatát, megerősítenétek házasságotokat
ha a Nagy Napon szeretnétek, hogy minden terhet levegyek a vállatokról
Harsányi Viktória, A szertartásvezetőtök
Harsányi Viktória, A szertartásvezetőtök
Budapest(+17,05 km)
A legtöbbünk életében eljön a pillanat, mikor eldöntjük, mától veled akarom leélni az életem. A döntést követően elkezdődik a tervezgetés, minden aprólékos részlet kidolgozásra kerül. Minden szolgáltatásból és szolgáltatóból a legszebbet és a legjobbat szeretnénk magunkénak tudni. A nagy szervezésben azonban gyakran elsikkad az esküvő azon része, amikor kimondjátok egymásnak azt az ígéretet, ami egy életen át összetart titeket. Pedig a polgári szertartás kellene, hogy a Nagy Nap fénypontja legyen. Ezzel szemben gyakran megelégszünk azzal, akit és amit kapunk. Az anyakönyvvezető személyét ugyanis nem mi választjuk, az általa vezetett szertartás helyszínét és időpontját általában szintén nem befolyásolhatjuk, abba pedig semmiféle beleszólásunk nincs, hogy a ceremónia során mi hangozzék el Nekünk és Rólunk.
Manapság azonban nem kell, hogy ez így legyen. Lehet a szertartásotok is egyedi, személyre szabott és utánozhatatlan, akárcsak az egész esküvőtök. Van lehetőségetek arra, hogy kiválasszátok azt a helyszínt, amelyet megálmodtatok, azt az időpontot, ami Nektek valamiért fontos, azt a stílust, ami Benneteket jellemez, és azt a személyt, akivel szívesen osztoznátok a boldogságotokban, aki a nagy pillanatotokban nem szeretne több vagy kevesebb lenni, csupán a Ti szertartásvezetőtök.
Célom, hogy az általam vezetett szertartással mosolyt csaljak az arcokra, örömkönnyeket fakasszak a szemekből, és elérjem, hogy mindenki átérezze az általatok tett fogadalom kettős természetét, ami adott pillanatban egyszeri és megismételhetetlen, mégis egy életre szól. Magam részéről így nem elégszem meg a pillanat varázsával, célom az, hogy az „igenek” kimondása ne csupán egyszeri és megismételhetetlen, hanem felejthetetlen is legyen.
Práth Beatrix Esküvői Szertartásvezető és koordinátor
Práth Beatrix Esküvői Szertartásvezető és koordinátor
Budapest(+17,05 km)
Szeretettel köszöntelek. Práth Beatrix vagyok okleveles Esküvői Szertartásvezető és Esküvőszervező.
A házasságkötő termekben a polgári ceremónián elhangzott szövegek sok esetben formálisak és a legtöbb pár nem tud vele azonosulni. Éppen ezért dönt egyre több jegyespár szertartásvezető mellett, aki a párra formálja a szöveget és tematikát visz a szertartásba. Ha úgy döntetek, hogy egy egyedi, különleges,felejthetetlen ceremóniára vágytok akkor állok rendelkezésetekre szertartásvezetőként.
A helyszínnel kapcsolatban vannak esetleg extrém különleges ötleteid ,álmaid ne habozzatok valósítsuk meg közösen!
Nixi Szertartásvezetés
Nixi Szertartásvezetés
Budapest(+17,05 km)
Ismerjetek meg! Most az én mesém következik.
Nixi és a szertartásvezetés.....
A kezdet: 2004 óta külfödi esküvőket, nászutakat szervezek egzotikus helyszínekre . Innen nőtte ki magát a vágy, hogy ne csak szervezzem, hanem a részese is lehessek a szertartás azon pillanatának, amikor a tökéletes környezetben, örök hűséget esküszik egymásnak a két szerelmes
Persze ez ennél egy sokkal hosszabb történet.
Mi inspirált? Némi színészi múlt, az esküvők világának varázslata, a "Szeretném ha szeretnél" c film , és hogy így mindig van egy jó ok (amire a férjemnek hivatkozhatok), hogy új ruhát kell vegyek, :oDDD viccet félretéve…..
A szertartások után, a párok boldogsága az, ami Nekem is rengeteg örömet okoz, feltölt, és még jobb előadásra ösztönöz.
Sokáig próbáltam rájönni, miért is lettem visszavonhatatlanul szerelmes ebbe a szép szakmába?
Majd az 5. szezonom után fogalmazódott meg bennem a tényállás;
Azért élvezem annyira a szertartásvezetést, mert hasonlóan az utazásokhoz, ajtót nyit nem csupán a világra, de új és értékes emberi kapcsolatokra is.
Do what you LOVE, love what you Do!
All U need is love!
Nixi
Szertartásvezető Agárdi Nikoletta
Szertartásvezető Agárdi Nikoletta
Budapest(+17,05 km)
Kedves Menyasszony,
Nagyon sok szeretettel köszöntelek az oldalamon, melyet a Te tájékoztatásodra hoztam létre. Azzal, hogy szertartásvezetőként mosolyt csalhatok minden jegyespár arcára, és boldogságot teremthetek a szívekben, egy álmom valósult meg.
Most pedig rajtad a sor, hogy megvalósítsd meseszép álmodat egy gyönyörű, személyes ceremónia keretein belül, melyhez teljeskörű támogatást, és segítséget nyújtok.
Várom jelentkezésedet, és együtt létrehozunk egy igazán csodálatos, és maradandó eseményt! :)
Szabó Szilvia szertartásvezető
Szabó Szilvia szertartásvezető
Üröm(+3,39 km)
Kedveseim! Eddigi életetek egyik legnagyobb kalandja előtt álltok. Megtaláltátok egymást, eldöntöttétek, hogy együtt folytatjátok az életeteket és hivatalossá teszitek a kapcsolatotokat. Az esküvőre való felkészülés időszaka mindig izgalmas, rengeteg egyeztetés előzi meg a lagzi napját. Amikor elérkezik a Nagy Nap, már mindenki rendkívül izgatott. Ott az "oltár" előtt hihetetlen erős érzések kavarognak: szerelem, boldogság, lelkesedés, szorongás, meghatottság..., igazi érzelmi cunami! Ilyenkor biztonságot ad, ha veletek szemben egy olyan ember áll, akit a felkészülés alatt már megismertetek és képes kedvesen, mosolyogva megerősíteni, megnyugtatni benneteket. Akibe ilyenkor egy kicsit kapaszkodni lehet. A szertartás szövegét veletek egyeztetve, rátok szabva írom meg, elmesélve, hogy találtatok egymásra, hogy jutottatok el az esküvőig. A ceremónia minden részletét igyekszem letisztázni majd veletek, hogy mindig tudjátok mire számítsatok a szertartás alatt.
Egy napra mindig csak egy esküvőt vállalok, ezért ha bármilyen probléma miatt csúszna a szertartás, én türelemmel kivárom, nem nézegetem idegesen az órámat.
Manapság egyre nagyobb igény van a már régebb óta házaspárként együtt élő párok házassági fogadalmának megújítására, megerősítésére. Ebben is örömmel segítek!
Szabó Szilvia szertartásvezető vagyok, két felnőtt és egy pici leánygyermek édesanyja.
Nagyon szeretem a munkámat, mert hihetetlenül felemelő érzés, hogy részese lehetek a házasulandók egyik legszebb pillanatának, sőt lehetőségem van, hogy még szebbé, bensőségesebbé varázsoljam a párok csoda napját.
Amennyiben szimpatikusnak találtok, kérlek vegyétek fel velem a kapcsolatot, boldogan válaszolok minden kérdésetekre!