Admiralitás Kitchen &Restaurant

2016 Leányfalu Móricz Zsigmond u.16.
Sajnáljuk, de a(z) Admiralitás Kitchen &Restaurant már nem elérhető az oldalunkon. Válogass az alábbi ajánlatok közül.

Hasonló szolgáltatások a környéken

Villa Székely
Villa Székely
Leányfalu
Szállodánkat elsősorban azoknak a pároknak ajánljuk, akik családias hangulatban, de elegáns környezetben szeretnék megünnepelni ezt a nagy napot. Nálunk ugyanis a vendégek létszámától függetlenül az egész ház összes terme, a fedett terasz és a nagy kert is csak az Önöké az esküvő napján reggeltől a másnapi ebédig akár. Időkorlát, terembérleti díj nincs. Az ünnepi étkezéseket teljes mértékben az ifjú pár igényeihez szabjuk, így az oldalra feltöltött menük csak támpontként szolgálnak. Kertünk - de eső esetén akár a 6 m magas hall is - különösen alkalmas a szertartás megrendezésére és a helyi anyakönyvvezető kijön a helyszínre.     Kérjen tőlünk ajánlatot, ha nem csak egy különtermet szeretne erre a jeles napra, hanem egy 15 szobás Villát 10 fős személyzettel, akik csak az Önök és vendégeik kívánságait lesik egész nap.   Villa Székely*** - a kis létszámú esküvők specialistája  
Villa Leányfalu, Ravasz László Emlékház és Rendezvényközpont
Villa Leányfalu, Ravasz László Emlékház és Rendezvényközpont
Leányfalu
VILLA LEÁNYFALU A LEGSZEBB RENDEZVÉNYHELYSZÍN A Duna partján fekvő, gyönyörűen parkosított, frissen felújított, legmodernebb eszközökkel felszerelt Villa Leányfalu Rendezvényterem és klubhelyiség a Ravasz László Emlékházban kapott helyet. Az épület 120, kertje több száz fős rendezvények számára is kiválóan alkalmas. Vállaljuk: Esküvők Vállalati rendezvények Konferenciák Fogadások Sajtótájékoztatók Születésnapi és egyéb magánrendezvények szervezését igény szerint vállaljuk az esemény catering szolgáltatását, a rendezvény profiljába illeszkedő zene, DJ biztosítását, a helyszín hangosítását, dekorálását, meghívó és egyéb nyomdai anyagok tervezését és kivitelezését. Várjuk megkeresését!
Malomkerèk Vendèglő
Malomkerèk Vendèglő
Budapest(+26,76 km)
Malomkerèk vendèglő Esküvők, születésnapok,búcsúztatók osztálytalálkozók,èrettsègi bankettek, különböző családi és céges összejövetelek, (20-100 főig) rendezvények lebonyolítását vállaljuk!
Klubház
Klubház
Péteri(+38,94 km)
Kedves Jegyes Pár!   Bízza ránk közös életük egyik legfontosabb napjának szervezését!   A Péteri - Klubház Budapesttől mindössze 12 kilométerre található, a Péteri Horgásztó és Pihenőpark zöld környezetének ölelésében.   Fő tevékenységeink közé tartozik az esküvők teljes körű lebonyolítása, több mint 20 éves tapasztalattal. Saját konyhák állandóan magas minősége garantálja, hogy a násznép jólléte biztos kezekbe kerüljön. Mindez tábla aszztalos elrendezéssel 45 főig kényelmes helyszíne a lakodalomnak és az azt követő táncmulatságnak! Nyári melegben a terem hűtése garantált! A tópart melett található terasz naplemente után meghitt, harmonikus fényekben pompázik.    A boldogító Igent romantikus fűzfák árnyékában gyönyörű tópartunkon van lehetőségük kimondani. Az igényesen kiépített szertartás helyszínünkön, egyedi elképzelés alapján van mód dekorációra.   A park területén 100 gépjármű befogadására alkalmas parkoló várja kedves vendégeket.   Vendégek részére szállás is foglalható panziónkban (45 fő részére is akár), a szolgáltatások akár SZÉP kártyával is fizethetőek.     Az esküvő másnapján közösen reggelizhettek Vendégeitekkel, majd akár a horgászat szerelmesei hódolhatnak szenvedélyüknek élménytavunk egyedi kialakítású horgászhelyein.
Kiscsévpuszta
Kiscsévpuszta
Dág(+28,32 km)
Találjátok meg álmaitok esküvői helyszínét Kiscsévpusztán!  Kiscsévpuszta egy varázslatos vidéki gyöngyszem, ahol az idilli természet és a nyugodt környezet összefonódik a modern kényelemmel. A hangulatos, lakott területtől távol eső majorságunk kiválóan alkalmas arra, hogy esküvőtök egyszerre legyen meghitt és lenyűgöző. Helyszínünk mindössze egy órányi autóútra található Budapesttől és fél órányira Esztergomtól, így vendégeiteknek sem kell sokat utaznia.  A nagyobb vendégsereg sem okoz gondot, akár 170 főt is képesek vagyunk fogadni a Pajtában, viszont kisebb létszámú, maximum 80 fős esküvőkre a Magtár épületünk is remek választás lehet.  Helyben 38 személy elszállásolására van lehetőség frissen felújított, gyönyörűen berendezett, saját fürdőszobával rendelkező szobákban. A többi meghívottnak sem kell messzire mennie, hiszen Esztergom és környéke számos szálláslehetőséget kínál. Különleges, egyedi hangulatú fényképeket készíthettek akár a lovak társaságában, a levendulák ölelésében, vagy a lenyugvó nap fényében - majorságunk sokszínű hátteret biztosít minden fotóhoz! Gyertek és nézzetek szét Kiscsévpusztán, hogy titeket is magával ragadhasson a hely varázsa! Lépjetek velünk kapcsolatba még ma, és tervezzük meg együtt a Nagy Napotokat! Ajánlatkérés és érdeklődés a kiscsevpuszta@gmail.com címen lehetséges. 
Lupa Rendezvénypark
Lupa Rendezvénypark
Budakalász(+11,52 km)
Budapest közvetlen határánál a Duna mellett csendes nyugodt szép környezetben  egy 130 fős szinpaddal ellátott terem, egy 80 fős szaletli, valamint egy 25 fős borozóval várjuk szeretettel a leendő házaspárok jelentkezését. A menüket mindíg a párok igényei szerint állítjuk össze, de természetesen kész menü soraink közül is választhatnak.