Tóth Tamás fotográfus

1035 Budapest
Sajnáljuk, de a(z) Tóth Tamás fotográfus már nem elérhető az oldalunkon. Válogass az alábbi ajánlatok közül.

Hasonló szolgáltatások a környéken

vdArtphoto
vdArtphoto
Budapest
Elegáns, friss, egyedi: a tökéletes vdArtphoto élményről két nemzetközi fotós gondoskodik az első találkozástól kezdve, hogy valóban minden fotózáshoz köthető pillanat egy remek élmény legyen. Megtalálni az igazit bizony nem egyszerű feladat, de ezzel már szerencsére megvagytok. Most itt az ideje, hogy megtaláljátok az igazit a fotózásban is!  Az esküvői fotózás és az oda vezető út a pár és a fotós között egy remek élmény kell legyen: a mi párjaink nem csupán gyönyörű képeket kapnak tőlünk, hanem minden pillanatban részesei az általunk képviselt vdArtphoto élménynek! Nekünk az a legfontosabb, hogy jó hangulatban, lazán készüljenek el a nagyszerű képek, és élvezzétek minden pillanatát az összes fotózásnak! Ezért is igyekszünk a ti igényeitekhez igazítani a csomagjainkat, rugalmasan alakítani a részleteket az elképzeléseitek alapján. A következők viszont minden csomagunk alapját képviselik, hogy valóban olyan képanyag készüljön, amit megálmodtatok. - 10 órás lefedettség (bővíthető) - két fényképész - a nap minden mozzanatának megörökítése - magazin jellegű képek a kreatív fotózáson - minimum 600 átadott kép - 50 kép művészi retusálással - a fotók átadása magas minőségben - on-line galéria jelszóval védve - folyamatos kapcsolattartás - esküvő előtti kreatív jegyesfotózás VAGY - zenés slide-show az esküvői képekből Ezeket az alapokat pedig az alábbi extrákkal egészíthetitek ki, melyeket bárhogy kombinálhattok a csomaggal! - különleges Fine Art esküvői fotókönyvek - instant esküvői köszönőkártya - instant slide-show aznapi fotókból - zenés slide-show esküvői fotókból vagy jegyesképekből - vászonnyomatok, fémnyomatok - Gallery Block falidekorok - külön napi esküvői kreatív fotózás - cinematográfia csomagok (kreatív videó) - „vicces” fotósarok instant nyomtatással Amennyiben tetszenek fényképeink, hívjatok bátran, vagy lépjetek kapcsolatba velünk, hogy hallhassunk elképzeléseitekről és kicsit megismerjük egymást! Várjuk érdeklődéseteket!  
Vividesign Studio
Vividesign Studio
Budapest
Egy évtized telt el az első esküvői fotózás óta. Csapatunk kibővült fotósokkal, és videósokkal, de egy dolog változatlan maradt: ma is úgy gondoljuk, hogy aki ránk bízza az esküvői fotózást, nem csupán fényképeket kap tőlünk. A kihívás számunkra minden egyes esküvőn a pillanat és az őszinte érzelem megörökítése.  
Ledniczky Tünde fotográfus - Tündér Photo
Ledniczky Tünde fotográfus - Tündér Photo
Budapest
Egy esküvő pillanatai megismételhetetlenek. Ez az a nap, mikor örök hűséget fogadtok egymásnak és hivatalosan is egy családdá váltok. Így érdemes mindenképpen megörökítei a "nagy napot", hogy mikor az unokáitok körében előveszitek a fényképeket, fel tudjátok eleveníteni eme csodálatos nap élményeit, pillanatait.   Teljes szívvel ajánljuk minőségi, esküvői fotószolgáltatásunkat, legyen a nagy napotok egy elegáns bál, akár egy szűkebb családi, baráti körben töltött kerti party, mi megörökítjük nektek a legfontosabb pillanatokat. Lehet egész napos vagy akár néhány órás esküvői fotózás, csomagjaink lehetővé teszik, hogy igényeiteknek a legmegfelelőbb fotószolgáltatást és árakat nyújtsuk.
Exkluzív, személyre szabott fotózások kreatívan, igényesen
Exkluzív, személyre szabott fotózások kreatívan, igényesen
Budapest
Kérjen üzenetben személyre szabott ajánlatot! Mi nem sablon csomagokkal dolgozunk. Minden egyes megrendelő külön, egyéni igényeknek megfelelő ajánlatot kap, csapatunk kreatívan, országosan, rugalmasan és korrekt áron dolgozik. Több mint 10 éves tapasztalat portré, esküvő és modellfotózás terén. Keressen minket bizalommal!
Szabó M. Gábor Photo
Szabó M. Gábor Photo
Budapest
Imádom az őszinte pillanatok, az igazi érzelmek megörökítését: ez teszi igazán felejthetetlenné a nagy napot. A képeim készítésekor törekszem a természetességre és a hangulat visszaadására, hiszen ez a legfontosabb egy esküvőn.   
Zoom Studio
Zoom Studio
Budapest
Kedves ifjú pár! Az esküvői fotózás a legösszetettebb feladat a fotósok számára. Az esküvői fotós számára a folyamatos készültség, kreatív gondolkodás és természetesen a megfelelő szaktudás elengedhetetlen a pillanatok megörökítéséhez. Ezért azt hiszem nem kell különösebben ecsetelnem, miért fontos a megfelelő fotós kiválasztása egy esküvőre. Az esküvői fénykép az ami, évek múltán igazi emlék lesz. Az esküvői videót már nem kapjuk elő minden pillanatban, egy fotó viszont állandóan velünk lehet. Rossz képek miatt nem lehet megismételni az esküvőt! Ami igazán fontos, hogy jól érezzétek magatokat az esküvőtök napján, hiszen hangulatotok a képeken is meglátszik majd. Ezért fotózáskor fontosnak tartom, hogy a legkevésbé se zavarjam meg az események menetét. Amíg az esküvőtök napjára vártok, szívesen dokumentálom azt is, milyenek voltatok a nagy nap előtt. Ezt eljegyzési (E session) fotózásnak hívják. A jegyesfotózások több oknál fogva is fontosak. Találkozunk és jobban megismerkedünk, amely elősegíti a későbbi összhangot. Lehet ez az első alkalom, hogy fotózzalak Titeket, így megszokjátok az ezzel járó hangulatot. Nyugodtabbak, fesztelenebbek lesztek a nagy napon. Másodsorban az ilyen alkalmakon készült képeket sokféleképpen használhatjátok. Készíthető belőlük meghívó, vendégkönyv, felhasználhatóak az ültető kártyákhoz, ültetési rendhez, de akár dekorációként is használhatóak. Készíthetünk belőlük zenés slideshow-t, amely az esküvő napján levetíthető a vendégeknek. Az esküvői fotózás kezdődhet a készülődés fotózásával is, így teljes egészében megörökítjük a nagy nap legapróbb eseményeit is. Ez abból a szempontból is jó, hogy megszokjátok a fotós jelenlétét, feloldódtok. Ha nem együtt készülődtök, természetesen mindkét helyszínre elmegyünk! Akár egész nap a rendelkezésetekre állunk (14-16 órát) A kreatív és beállított képekre időt kell szánni. Ezért azt javasolom, hogy a fotózásra körülbelül 1-1,5 órányi időtartamot számoljatok. A kreatív esküvői fotózás történhet a helyszínen is (akár az esküvő előtt, akár utána), de természetesen más helyszínen -akár műteremben- is. Ha szeretnétek, Trash The Dress (tépd szét a ruhát) képeket is készíthetünk! A Trash The Dress Fotózás az esküvői fotózás speciális, kreatív ága. Lényege, hogy esküvői ruhában olyan képek készülnek, melyek teljesen ellentétben állnak ruhák eleganciájával. Erre a fotózásra eredetileg az esküvő illetve a megszokott esküvői fotózás után kerül sor, amikor már nem számít, ha kár keletkezik az esküvői ruhákban. Ugyanis a Trash the Dress fotózás lényege, hogy a ruhát összekoszolják, vízbe merítsék, szétszaggassák. Meghökkentő, különös kontrasztú műfaja a fotózásnak, melynek csak a legvadabb fantázia szab határt.