BnShots Wedding Photography

1144 Budapest
Sajnáljuk, de a(z) BnShots Wedding Photography már nem elérhető az oldalunkon. Válogass az alábbi ajánlatok közül.

Hasonló szolgáltatások a környéken

Gaál Miklós fotográfus
Gaál Miklós fotográfus
Budapest
Sziasztok!   Gaál Miklós fotográfus vagyok. Eredeti végzettségem szerint építő szakmérnök vagyok, de gyerekkorom óta szenvedélyem a fotózás és mára már fő tevékenységemmé vált. Sokfelé fotóztam a nagyvilágban. Jó sorsom „vándorfotográfusként” a Grand Canyontól Kappadókián keresztül Himalájáig rengeteg izgalmas helyre elvitt. Első fotós publikációm 20 éve született. Később a Himalájában készített fotósorozatom kapott jelentős elismerést.   Az esküvőfotózás az egyik fő profilom és épp a kreativitás miatt, mivel a párok fotózásakor nem a hagyományos és mesterkélt beállításokat ismételjük, hanem a szó mindkét értelmében "lelkes" és őszinte képeket készíthetünk esküvőtök meghitt és önfeledt pillanatairól. Az esküvők fotózását ma már nem munkámnak tekintem, hanem a művészi önkifejezésem egyik legfontosabb részének. Igyekszem az esküvők történetét a maga őszinte valójukban ábrázolni és elkerülni a modorosságot. Célom az, hogy a masináimmal mindenhol ott legyek, de sehol se zavarjak. Esküvők fotózása mellett leggyakrabban céges és családi rendezvényeken fényképezek. Emellett gyerek-, felnőtt portrékat és baba-mama fotókat készítek, illetve bármi mást is szívesen fotózok ami számotokra megörökítésre méltó. A jó esküvői fotós a leánykikéréstől kezdve a lakodalom végéig képes fotózsurnaliszta stílusban megörökíteni esküvőtök megismételhetetlen pillanatait és mindezt lehetőleg észrevétlenül. Ezért ajánljuk jó szívvel professzionális esküvőfotós szolgáltatásunkat, Budapesten, vidéken és külföldön egyaránt.  
Janikofilm
Janikofilm
Budapest
Népszerű 4K UHD VIDEÓ Már bizonyára beleástátok magatokat az esküvői előkészületek - sokszor már úgy gondolhatjátok - végtelennek tűnő láncolatába. A ruhák, a szertartások, a menyasszonyi csokor, a díszítés, a vendégek, a vacsora, a zene, stb., majd a fotós és a videós. Eljutottatok oda, hogy a Nagy Napot valaki megörökítse, hiszen nincs jobb felidézése az örömteli eseményeknek, mint a mozgókép és hang, azaz egy profi videófelvétel. Jól döntöttetek, hogy videót is szeretnétek! Megoszthatjátok a családdal, a barátokkal, és később bármikor láthatjátok hogyan mosolyogtatok, táncoltatok, a szívet melengető pillanatokat újra átélhetitek. 4K esküvői videó Budapest
Maj'Art Photography
Maj'Art Photography
Budapest
Majoros Zoltán vagyok, fotós. A fotózás szeretete hirtelen robbant be az életembe évekkel ezelőtt, és ebből a szenvedélyből a hivatásommá vált. Tapasztalatom szerint életünk fontos eseményei pillanatok alatt elröppennek. Az emlékeink ugyan megőrzik a legszebb pillanatokat, de újra átélni, látni ezeket, és megosztani másokkal, felbecsülhetetlen. A célom megörökíteni az olyan pillanatokat, amelyek visszaadják a Pár egyik legszebb napjának hangulatát, a fontos eseményektől az elkapott apró pillanatokig, és olyan emléket adni, amitől örök lesz a pillanat szépsége. A Nagy Napon a Szerelmesek „dolga” igazán megélni minden pillanatot, az én célom pedig megörökíteni ezen csodákat, hogy később újra átélhetőek legyenek.
Tillmann Róbert
Tillmann Róbert
Budapest
Biztosak vagyunk benne, hogy azon izgultok, hogy minden a terv szerint működjön. Tervezitek a nagy napot, amire annyira vágytatok de mire igazán belejöttök a megszervezésébe, addigra már véget is ért. Esküvői fotósként az a célunk, hogy az esküvőtöket úgy örökítsük meg számotokra, hogy az időtlen emlékké váljon. Az esküvői fotók nem pusztán képek, hanem örök emlékként őrzik a nagy napotok eseményeit. Ti nemcsak gyönyörű képe- ket érdemeltek, hanem profi fotósokat is. Ha a párok jól érzik magukat és kellően fel tudnak oldódni a kamerák előtt, akkor fognak valódi, igazán hiteles és csodá- latos képek készülni. Az esküvőtök napja az elejétől a végéig egy nagy kaland és a fotózás ennek az egyik legfontosabb része. Miért ne lehetne ez igazán örömteli, vidám és természetes? A célunk nem pusztán az, hogy megörökítsük az eseményeket, hanem, hogy olyan képeket készítsünk, amiket 1-5-20 év múlva is öröm lesz visszanézni, és a fotózás is jó élményként éljen bennetek. 10
Ledniczky Tünde fotográfus - Tündér Photo
Ledniczky Tünde fotográfus - Tündér Photo
Budapest
Egy esküvő pillanatai megismételhetetlenek. Ez az a nap, mikor örök hűséget fogadtok egymásnak és hivatalosan is egy családdá váltok. Így érdemes mindenképpen megörökítei a "nagy napot", hogy mikor az unokáitok körében előveszitek a fényképeket, fel tudjátok eleveníteni eme csodálatos nap élményeit, pillanatait.   Teljes szívvel ajánljuk minőségi, esküvői fotószolgáltatásunkat, legyen a nagy napotok egy elegáns bál, akár egy szűkebb családi, baráti körben töltött kerti party, mi megörökítjük nektek a legfontosabb pillanatokat. Lehet egész napos vagy akár néhány órás esküvői fotózás, csomagjaink lehetővé teszik, hogy igényeiteknek a legmegfelelőbb fotószolgáltatást és árakat nyújtsuk.
DoArt Photography
DoArt Photography
Budapest
Destination wedding photographer  Available worldwide Based in Budapest