Zsámboki László Vőfély
9371 VitnyédSajnáljuk, de a(z) Zsámboki László Vőfély már nem elérhető az oldalunkon. Válogass az alábbi ajánlatok közül.
Hasonló szolgáltatások a környéken
Lerch Fülöp Eszter Ceremóniamester és Szertartásvezető
Lerch Fülöp Eszter Ceremóniamester és Szertartásvezető
Sopron(+30,42 km)
Gyerekkorom óta színpadon állok, ez az igazi közegem. Legyen szó műsorvezetésről, versmondásról, kiállításmegnyitóról vagy természetesen ESKÜVŐRŐL.
Mindig is elvarázsolt az esküvők csodálatos világa, kiskorom óta álmodoztam róla, hogy milyen lesz a Nagy Napom és mikor átélhettem ezt a csodát úgy döntöttem, hogy sohasem érhet véget. Azóta annak szentelem az időm/azon fáradozom, hogy minden szerelmespár igazán átélhesse és megélhesse a legszebb napját. Önfeledten táncolhasson, bulizhasson, beszélgethessen, egyen-igyon, mert tudja, hogy van valaki a háttérben, aki mindenre figyel és mindent kézben tart. Ez vagyok én, a ceremóniamester.
A női szem mindig minden apró részletre figyel, a tökéletességre törekszünk és a váratlan helyzetek sem tudnak meglepni minket. Az első perctől az utolsóig azért vagyok veletek, hogy minden terhet levegyek a vállatokról és az esküvőtök valóban olyan legyen amilyennek megálmodtátok.
Munkám során sok olyan párral találkoztam, akik szerettek volna valami egyedit, valami eredetit, valamit magukból belevinni a szertartásba, de sajnos a törvény által előírt kritériumok határokat szabtak ennek és be kellett érniük a kötött és hagyományos szertartással. Ez ösztönzött arra, hogy szertartásvezetői képesítés szerezzek és célomul tűztem ki, hogy a házasságkötésetek pontosan olyan legyen, ahogy azt megálmodtátok. A képzeletnek semmi nem szabhat határt, én pedig azért vagyok, hogy mindezt meg is valósítsam.
Veletek együtt szövöm az álmaitokat!
Ferenczi Tamás Ceremóniamester, Rendezvény és esküvő dj
Ferenczi Tamás Ceremóniamester, Rendezvény és esküvő dj
Győr(+50,32 km)
Kedves Érdeklődő!
Amennyiben ceremónaimesterként kértek fel, akkor a legfontosabb feladatom, hogy nektek semmilyen technikai dologgal ne kelljen foglalkozni, csak gondtalanul éljétek meg életetek legszebb napját.
A nagy napotok előtt közösen átbeszéljük, hogy mit is szeretnétek.
Elkészítem nektek a pontos forgatókönyvet mely alapján levezénylem és ismertetem a legfontosabb eseményeket a násznéppel.
Koordinálom a technikai szolgáltatókat (fotós, videós, dj...stb), hogy minden pillanatotok tökéletes legyen.
Modern ceremóniamesterként:
Ne hagyományos vőfélyt várjatok tőlem. Nem beszélek rímekben, nem állítom meg a bulit, ha jó a hangulat csak azért, hogy játsszunk egyet.
Véleményem szerint a jó ceremóniamesternek nem az a feladata, hogy a középpontban legyen, hanem, hogy minden gördülékenyen menjen, mintha a háttérben a legjobb barátotok segítené a nagy napotokat!
Magyar Imre - Ceremóniamester
Magyar Imre - Ceremóniamester
Szolnok
Ceremóniamester az esküvődön!
Magyar Imre vagyok okleveles ceremóniamester. Több mint 10 éve vagyok az esküvői szakmában.
Civil életemben, Szakközépben-iskolában dolgozom, mint tanár. Ezt azért tartom fontosnak, mert hétköznap is emberekkel, gyerekekkel dolgozom, őket irányítom. Ami egy nagyon komoly kommunikációs felkészültséget igényel. Ezáltal biztosítani tudom számotokra, hogy élőszóval szép tisztán érthetően beszélek majd a násznép előtt.
Mit várhattok el tőlem?
Az egész napotok teljes irányítása és kézben tartása!
Veletek leszek a Vendégvárástól a menyecsketánc végéig segítelek benneteket.
- Segítek a szervezésben
- Megírom az esküvői forgatókönyvet a ti elképzelésetek szerint, ami akár online is elérhető
- a Nagy Napotok teljes összehangolása, kézben tartása, gördülékenységének biztosítása
- teljes odafigyelés
- váratlan helyzetek kezelése
- magabiztos lebonyolítás
- nagyon sok játék a hangulat kedvéért
- biztos szórakozás mindenkinek
- nem hozlak kellemetlen helyzetbe benneteket
- bulit nem szakítok félbe csak azért, hogy játékot vigyek bele az esküvőbe
- a játékok a hangulat fokozására vannak, nem azért hogy leromboljam a táncos-buli hangulatot
Hegedüs Miklós Ceremóniamester
Hegedüs Miklós Ceremóniamester
Szentendre
"Egy szív, fél szárny...Most már repülhetsz!" Illyés Gyula
Ha felhőtlenül szeretnéd megélni életed legszebb napját, minden mást kérlek bízz rám!
Bánhegyi Zsolt Ceremóniamester
Bánhegyi Zsolt Ceremóniamester
Budapest
Ceremóniamestert kerestek? - aki sok éves tapasztalattal rendelkezik, s segít a szervezésben,
a megfelelő időpontok kiválasztásában, a forgatókönyv elkészítésében, az esküvő lebonyolításában,
a vendégek és a szolgáltatók irányításában/segítésében, és igény esetén profi szolgáltatókat ajánl.
Jó helyen jártok.
Rendezvényszervezői végzettséggel és több mint 10 éves tapasztalattal állók rendelkezésetekre.
Honlapomon találtok részletes bemutatkozót, referenciákat, videókat, fotókat, játéklistát ...
Írjátok meg esküvőtök dátumát, helyszínt/várost és részletes ajánlatot küldök.
Varga-Szömös Bence ceremóniamester
Varga-Szömös Bence ceremóniamester
Budapest
Varga- Szömös Bence vagyok, ceremóniamester. Valószínűleg nem véletlen tévedtél erre az oldalra, hanem mert még csak most volt a lánykérés, de már elkezdted a legjobb szolgáltatókat keresni, hogy biztos kezekben legyen életed nagy napja. Ceremóniamesterként célom, hogy ne csak Te és a Párod, hanem mindenki jól érezze magát az esküvőtökön és fantasztikus élményekkel gazdagodjon.
Mivel nekem több információra lesz szükségem ahhoz, hogy személyre szabottan megtervezzem és levezessem az esküvőd, ezért kérlek keress fel bizalommal.