Haraszti Levente Ceremóniamester
2730 AlbertirsaSajnáljuk, de a(z) Haraszti Levente Ceremóniamester már nem elérhető az oldalunkon. Válogass az alábbi ajánlatok közül.
Hasonló szolgáltatások a környéken
Ilyés Lénárd Ceremóniamester
Ilyés Lénárd Ceremóniamester
Budapest(+43,85 km)
ÜDVÖZÖLLEK!
Ilyés Lénárd vagyok, 35 éves színész és ceremóniamester.
10 éve dolgozom profi előadóművészként, ez alatt az idő alatt számos színházi előadásom született, megszerveztem jó néhány fesztivált, és dolgoztam jó pár esküvőn.
Mitől jó egy ceremóniamester? Mi a legszükségesebb dolog ahhoz, hogy profin le lehessen vezényelni egy lakodalmat? Erre egyetlen szó a legjobb válasz. Ami kell egy esküvőhöz, az leginkább a FIGYELEM.
Egy jó esküvői mulatsághoz nem árt feltenni néhány kérdést és aztán gondosan meghallgatni azokat a bizonyos válaszokat.
Meg kell ismerni a pár kívánságait. Tudni kell, hogy egy visszafogottabb, szolidabb, vagy egy harsányabb, viccesebb ceremóniamesterre vágynak. Akarnak sok vicces játékot, vagy inkább szeretnének ebből kimaradni, és inkább egy nagyot bulizni.
Tudni kell, milyen összetételű lesz a násznép, kb. milyen százalékban idősebbek, fiatalabbak. Jó tudni, mennyire ismerik egymást a vőlegény és a menyasszony rokonai/barátai. Ha kevésbé ismerik egymást, érdemes törekedni rá, hogy olyan szituációkat teremtsünk (ülésrendben, játékokban) hogy ezek az emberek össze tudjanak ismerkedni.
Tudni kell, mikor kell beszélni, és ami néha még fontosabb, tudni kell, mikor kell hallgatni. Tudni kell megoldani az apró problémákat, mondani pár vicces mondatot akkor, amikor a menyasszony még nem öltözött át, de már kezdődne az újasszonytánc, de bölcsen csöndben maradni, nem beszúrni még egy játékot, mikor a násznép már éppen felszabadultan ropja a táncot.
Minden lagzi egy picit más, de mégis egy picit ugyanolyan. Emberekből áll, akik meg akarják ismerni egymást, és akik jól akarják magukat együtt érezni.
Működjünk együtt, és én segítek ebben!
Szakály Gergő - Ceremóniamester
Szakály Gergő - Ceremóniamester
Csömör(+44,64 km)
Ceremóniamesteri pályafutásomat több mint 10 éve kezdtem. Első kézből egy profi CM mellett tanultam be, így élőben sajátíthattam el a szakma minden csínyját-bínyját. Nagyon aktívan 2017 óta tevékenykedem, de összesen a több, mint 10 év alatt 300 esküvőn segíthettem a párokat. Koordinációs CM vagyok, igyekszem a se nem sok, se nem kevés elvet követni. Pontosan akkor vagyok élőtérben, amikor szükséges, annyira, amennyire szükséges. Természetesen a háttérben mindig 200%-al pörgök, menedzselem az eseményeket, koordinálom a szolgáltatókat. Amennyiben egy kellően laza, de mégis nagyon precíz és pontos CM-et kerestek, úgy jó helyen jártok. :)
A ceremóniamester munkáját egy egyszerű mondattal lehet leírni. Ő az, aki azért felelős, hogy minden 100%-os rendben legyen a lagzin.
A vőféllyel ellentétben sokkal inkább a koordináció a feladata, mint a szórakoztatás. Természetesen, ha a szükség (vagy az ifjú pár) úgy kívánja, bármikor képes vagyok a megfelelő játékkal felpezsdíteni a hangulatot.
Ceremóniamesterként általában a szertartás(ok) előtt egy órával érkezem a násznép fogadására. Az első pillanattól folyamatosan kapcsolatban állok a vendégekkel, tudatva velük, hogy bármire szükségük van, engem keressenek. Én tartom a kapcsolatot a cateringgel, zenekarral, esküvőszervezővel, egyéb kisegítő személyzettel. A különböző lagzi eseményeket (köszöntők, vacsora, nyitótánc, tortavágás, menyasszonytánc, stb…) konferálom és koordinálom.
Első ránézésre a ceremóniamester feladata könnyűnek tűnik, ezért sokan úgy gondolják, hogy elég egy rátermett barátot megbízni. Szívből mondom, ez az egyik lehető legnagyobb hiba. Az én munkám nagy része a háttérben zajlik, melyet még a pár sem kísér figyelemmel. Ezt a szakmát is évek alatt lehet igazán elsajátítani, nem elég születni rá.
Aba Fazekas István, ceremóniamester
Aba Fazekas István, ceremóniamester
Kecskemét(+38,04 km)
Kedves Jegyespár!
Szeretettel ajánlom közreműködésemet életetek Nagy Napjához.
Ceremóniamesterként fontosnak tartom, hogy mind az esküvő napján, mind az azt megelőző időszakban támogatója legyek az ifjú párnak, és megkönnyítsem a dolgukat.
Célom, hogy úgy irányítsam az esküvőket, hogy azok elsősorban a házasulandó párról szóljanak. Az Ő Nagy Napjuk türközze vissza azt, amilyenek ők valójában, és amit ők igazán szeretnének.
Mindeközben ügyelek rá, hogy a szertartások precízen, pontosan, a tervezett időpontban zajlódjanak le, hogy a násznép mindig tisztában legyen azzal, hogy milyen események következnek, és hogy abban milyen szerepük van. Figyelek arra, hogy mindig mindenki a megfelelő módon szórakozhasson (tánc, játék, köszöntőbeszéd stb.) és, hogy soha ne laposodjon el a lagzi hangulata.
Azért, hogy a folyamatok gördülékenyek legyenek, az esküvői előkészületek és a Nagy Nap lebonyolítása során nem egyedül dolgozom. Feleségemmel - aki egyrészt mindig megvilágítja női szemszögből az eseményeket, másrészt rendezvényszervezőként minden folyamatot a pár igényeire szabva részletesen előkészít, és a háttérből segíti azok megvalósulását - együttműködve valósítjuk meg a csodálatos menyegzőket. Itt fontos megjegyeznem, hogy ez a közreműködés a pár számára nem jelent többletköltséget.
Az első megbeszéléstől az esküvőn eltöltött utolsó percig folyamatosan azon dolgozunk, hogy egy egységes, harmonikus, mégis lendületes és vidám napot varázsoljunk a házasulandók és a velük együtt ünneplők köré.
Amennyiben érdekelne, hogy milyennek képzelnék el a Ti Nagy Napotokat, keressetek bátran!
Egy kötetlen beszélgetés, ötletelés, amely számotokra semmilyen kötelezettséggel nem jár. Rosszabb esetben gazdagodtok néhány hasznos információval, de lehet, hogy találtok két olyan embert, akik mindent megtesznek azért, hogy a Ti Nagy Napotok igazán boldog legyen számotokra.
"Élj úgy, hogy ne vegyenek észre ott, ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmész!" (Victor Hugo)
Ceremóniamesterként ezt az elvet vallom. Célom, hogy az esküvőn minden észrevétlenül gördülékenyen működjön, és mindent kézben tudjak tartani, anélkül, hogy a résztvevők észrevennék, mennyit dolgozom. Az ő dolguk, hogy ünnepeljenek, hogy felhőtlenül jól érezzék magukat
Petőfi Tamás Ceremóniamester
Petőfi Tamás Ceremóniamester
Budapest(+43,85 km)
Kedves Ifjú pár!
Sziasztok!
Az esküvőtök Rólatok szól (bármily' meglepő)!
Ne hagyjátok, hogy a stressz és a feladatok beárnyékolják ezt az egyszeri alkalmat...se Nektek, se közvetlen barátaitoknak!
Ceremóniamesterként koordinálom az esküvőt, hogy Ti és vendégeitek is átélhessék ennek minden pillanatát, és szép emlék maradhasson!
Bizonyára sok megkeresést kaptatok (kértek), így nem kétlem, hogy nehéz a választás!
Véleményem szerint nem is lehet csupán árak és bemutatkozók alapján kitalálni, mennyire vagyunk egy hullámhosszon….
Az esküvőtök levezénylése bizalmi kérdés is, nem csak szakmai, hiszen életetek egyik legszebb pillanatai lesznek majd!
Elsősorban szeretnélek Titeket meghívni egy finom kávéra Budapesten (ha jártok itt), hogy megismerhesselek Benneteket, és hogy hogyan is képzelitek el az esküvő napját.
Nem mellesleg így Ti is megismertek engem és a stílusomat.
(Ez persze kötelezettségmentes!)
Ha a személyes találkozó nem is jönne össze, akkor szívesen felhívnálak Titeket, ha nem zavarok vele.
Egy teljes körű bemutatkozó anyagot és egyben ajánlatot is szívesen átküldök Nektek!
Megkereséseteket előre is köszönöm!
További szép napot Nektek!
Üdvözlettel,
Petőfi Tamás
Ceremóniamester
Azt gondolom, hogy a ceremóniamester (és így az én) feladatom, olyan akár egy karmesteré!
Irányít, vezényel, felel a hangulatért és kézben tartja a dolgokat, de a koncert mégis a sztárokról (Rólatok) és a zenekarról (násznépről) szól!
Ez a nap tehát Rólatok szól... én csupán ennek a napnak a fényét tudom emelni azzal, hogy koordinálom mind a násznépet, mind pedig a szolgáltatókat.
Emellett természetesen a játékok és programok levezénylése és konferálása is feladatom, de mindezt úgy, hogy Ti maradjatok a figyelem középpontjában.
Ezek mellett természetesen a stresszt és a feladatokat is leveszem a vállatokról!
Bevallom én nem hiszek az irtó ciki feladatokban és azokban a játékokban, amikor a páron röhög mindenki... nyilván van, akinek ez lételeme, de az bizonyosan nem engem keres!
Cmester Kopcsányi Róbert
Cmester Kopcsányi Róbert
Budapest(+43,85 km)
2007. június....
Az első esküvő dátuma, ahol ceremóniamesterként szerepet és bizalmat kaptam.
Mit adott az azóta eltelt időszak? Sok kihívást, hobbyt, életérzést, feladatot, rengeteg tapasztalatot és élményt, sok szuper kollégát, és barátokat.
Ami ebből Önnek, kedves látogató fontos, az a tapasztalat. A hátam mögött lévő, sikeresen leszervezett esküvőkből adódóan tudom, mit mikor, és hogyan, de ami fontosabb, azt is tudom, mit mikor és hogyan NE! :)
Minden esküvő más és más, örök igazság. Ami miatt nincs két egyforma lakodalom, az a két főszereplő a menyasszony és a vőlegény...
Kívánságok, óhajok, magas szintű elvárások, felfokozott érzelmi állapot, és mindennek a közepén a ceremóniamester....
Hogy lesz ebből egy mindenki számára sikeres és élményekkel teli este?
Kell hozzá egy tapasztalt csapat és BIZALOM.
Találkozunk, beszélgetünk.... Én hozom a tapasztalatom, és ha kialakul a bizalom, minden a helyére kerül.
Kezdhetünk? :)
Kopcsányi Róbert
ceremóniamester
Molnár Attila
Molnár Attila
Budapest(+43,85 km)
Kedves Jegyespár!Esküvőre készülődtök? Fontos számotokra, hogy az esküvőtök jól sikerüljön?Szeretnétek elkerülni az esküvőszervezés során a gyakran elkövetett hibákat?Szeretnétek egy tapasztalt, esküvőben járatos személyt, aki a Ti elképzeléseiteknek megfelelően segítene összeállítani a menetrendet, és a "Nagy napon" irányítaná az eseményeket?Nem szeretnétek hagyományos vőfélyt, de valaki kell, aki levezényli a napot? Ha ezek közül egy kérdésre is igen a válasz, akkor ezen az oldalon számotokra hasznos információkat találtok.Az esküvő napja nem megismételhető, ezért célszerű egy profi segítségét kérni a szervezésben és a lebonyolításban is.
Általában engem azok a párok választanak, akik nem egy túl harsány és minden figyelmet magának akaró, de azért kommunikatív, segítő, irányító és a jó hangulatot is elősegítő ceremóniamestert keresnek. Számomra Ceremóniamesterként a legfontosabb, hogy a Menyasszony és a Vőlegény otthonosan és fesztelenül érezze magát a saját esküvőjén. Ez akkor van így ha biztos kézben tudják az esküvőjük lebonyolítását. A jó ceremóniamester úgy dolgozik, hogy a nap folyamán pontosan tudja mit, mikor, hogyan szeretnétek és hogyan nem. Nagyon fontos, hogy a ceremóniamester leveszi a vállatokról az irányítás terhét. A ceremóniamester mindenhol ott van, látszik és ha szükség van rá, akkor cselekszik, de tudja, hogy nem ő a főszereplő. Az a nap Rólatok szól, a Tiétek! Aki engem kér fel Ceremóniamesternek, az tudja, hogy én a segítője, a hangja és a megbízottja vagyok, aki kapcsolatot tart az esküvő minden résztvevőjével, családtagokkal, a szolgáltatókkal és a vendégekkel azért, hogy minden a Menyasszony és a Vőlegény elképzelésének megfelelően alakuljon. Ehhez viszont elengedhetetlen a megfelelő kommunikáció a rendezvény minden résztvevőjével. Ahol engem bíznak meg a ceremóniamesteri feladatokkal, ott gördülékenyen, szervezetten, az előre megbeszéltek szerint és az előre egyeztetett show elemekkel zajlik az este. Így a Menyasszony és a Vőlegény önfeledten szórakozhat. Félelemre semmi ok. Az esküvő biztos kezekben van!
Ha az esküvőtök napján Ti is csak a vendégeitekkel szeretnétek lenni és csak a pozitív dolgokkal szeretnétek foglalkozni, akkor keressetek fel! Egyeztessünk az elképzeléseitekről és a lehetőségekről. Jó Ceremóniamesterként a munkám már az esküvőszervezés ideje alatt elkezdődik. A munkám végén akkor leszek elégedett, ha a boldogító igen egy fantasztikus napon történik, ahol valóban királynőnek és királynak érzitek majd magatokat. Általában engem azok a párok választanak, akik nem egy túl harsány és minden figyelmet magának akaró, de azért kommunikatív, segítő, irányító és a jó hangulatot is elősegítő ceremóniamestert keresnek.