Karajkó-Németh Marietta szertartásvezető

6700 Szeged
Sajnáljuk, de a(z) Karajkó-Németh Marietta szertartásvezető már nem elérhető az oldalunkon. Válogass az alábbi ajánlatok közül.

Hasonló szolgáltatások a környéken

Zsóka szertartásvezető
Zsóka szertartásvezető
Szeged
A hivatalos polgári bejegyzést követően bármely, általatok választott helyszínen elmondhatjátok családotok, barátaitok előtt az esküvői fogadalmat. Szertartásvezetőként Veletek együtt szövöm álmaitok. Olyan beszédet írok az esketéshez, amely gondolatok meghitté, személyessé varázsolja esküvőtöket. Zsoka
Okleveles szertartásvezető Vörös Melinda
Okleveles szertartásvezető Vörös Melinda
Szeged
Kedves Jegyespár!   Eldöntöttétek, összeházasodtok!    Az esküvőtök egy csoda, ne bízzátok a véletlenre! A  szertartás a legfontosabb és legünnepélyesebb része házasságkötéseteknek. E jeles napnak, mely életetek legmeghatározóbb eseménye: szívhez szólónak és emlékezetesnek kell lennie -  önmagatoknak, és minden vendégetek számára.   Bármilyen külső helyszínen megtartható a ceremónia, melyre egyedi szöveggel készülök Nektek. Velem akár naplementében, csillagfénynél, erdőbe, vízparton, a szülői házban vagy ünnepnap is összeházasodhattok. Szegeden lakom, de Magyarországon bárol, és külföldön is nagy örömmel válallom a Ti legboldogabb napotok bensőségessé tételét.   Profi szervezés, gördülékeny lebonyolítás, amit nyújtok.   A ceremónián avval kedveskedek Nektek, hogy a szertartás asztali dekorációit a meglévő kellékekből biztosítom számotokra, amennyiben az elképzeléseiteknek megfelelő.   Szeretettel várom jelentkezéseteket!          
Bozóki Judit
Bozóki Judit
Budapest
Bozóki Judit - okleveles szertartásvezető vagyok. Nem munkám van, hanem hivatásom! Szertartásvezetőként az elsődleges célom az, hogy a nagy napot szebbé és meghittebbé varázsoljam úgy, ahogy azt szeretnék. Szertartásaim szövege mindig a párnak, a párról szól. Egyedi igények figyelembevételével, meghitt és megismételhetetlen.   Így lesz a Meséből álom, az álomból valóság!
A pillanat varázsa - Koprivecz Tímea szertartásvezető
A pillanat varázsa - Koprivecz Tímea szertartásvezető
Budapest
Kedves Jegyespár!   Koprivecz Tímea vagyok, okleveles szertartásvezető, A pillanat varázsa oldal megálmodója és a varázslatos pillanatok megvalósítója.   Rajongok az esküvőkért. Szerintem nincs annál mesésebb pillanat, mint amikor két szerelmes csillogó szemekkel kimondja egymásnak az igen-t. Szertartásvezetőként ezt a pillanatot szeretném életre szóló élménnyé varázsolni a jegyespárok számára.   Elsődleges célom, hogy a Nagy Napotok legfontosabb fél óráját megtöltsem érzelmekkel. Ahogy a nevetésnek, úgy az örömkönnyeknek is helye van egy esküvői szertartáson. Az én dolgom pedig az, hogy előcsalogassam mindkettőt Belőletek és a násznépből egyaránt egy igazán személyre szabott beszéddel.   A szertartás tippjeimmel pedig tökéletesen felkészítem a jegyespárjaim a szertartás minden pillanatára, hogy igazán átélhessék a pillanat varázsát. Ilyenkor szoktak jönni az ilyen mondatok: „húú, tényleg, de jó, hogy mondod” vagy „aha, ez nagyon jó ötlet”.   Angol-magyar kétnyelvű szertartás levezetését is vállalom.   Ha Ti is szeretnétek egy kimondottan Nektek és Rólatok szóló szertartást, keressek bátran, és garantáltan kihozzuk a maximumot minden pillanatból!
Kövesdi Anikó szertartásvezető és koordinátor
Kövesdi Anikó szertartásvezető és koordinátor
Debrecen
A nagy nap kezdete, maga a szertartás megalapozza az ünnepi hangulatot. Ha személyre szabott, felemelő szertartásra vágytok, ha a megszokottól eltérő időpontban, ha különleges helyszínen szeretnétek az esküvőt, ha a násznépet nem vinnétek a Hivatalba, hanem mindent egy helyen szeretnétek, jó helyen jártok. Egyénre szabott álomszertartásban lesz részetek, amelyre mindenki emlékezni fog. A www.facebook.com/Anikoszertartas oldalamon a képek alatt véleményeket is olvashattok bőven. www.anikoszertartas.hu oldalamon áraimat is megtaláljátok.
Ceremonies by Regina
Ceremonies by Regina
Tata
Kedves Jegyespár! Mányi-Ivanik Regina vagyok, és azon dolgozom szívvel-lélekkel, hogy az Igenek kimondása valóban különleges és hozzátok illő legyen.   A Nagy Nap és a szertartás egy egyszeri és megismételhetetlen alkalmat jelent, aminek felejthetetlen és varázslatos élményt kell nyújtania. Az esemény egyedülállóságából fakadóan az elképzeléseitek megvalósítására fókuszálok maximálisan.   Fontosnak tartom, hogy azok a párok, akik engem választanak, ne egy monoton beszédként hallgassák vissza szerelmük különböző mérföldköveit. Sokkal inkább arra figyelek, hogy valóban élettel teli, a stílusukat, kapcsolatukat és személyiségüket lefestő előadásként hangozzon el. A folyamatos önképzés és fejlődés érdekében időről időre beszédtanár segítségét is igénybe veszem.   Minden egyes szertartásra és szerelmi történetre hatalmas ajándékként és értékként tekintek, melyet megtisztelő keretbe foglalni. Kíváncsian várom, hogy megismerhessem a Ti történeteteket!