Esküvő a siroki várnál
3332 Sirok, VÉGVÁR ÉTELBÁR , a várhoz vezető sétaút mellett, 50 méterre a várparkoló után






Esküvő a siroki várnál
Különleges helyszín, egyedi adottságokkal
A Végvár ételbár tetőteraszán 30-120 fős esküvő megtartására van lehetőség.
Egy olyan esküvő helyszínt hoztunk létre, amely minden tekintetben különleges.
Ez a Mátra egyetlen olyan esküvői helyszíne, amely szabadtéri, ugyanakkor percek alatt "zárt téri" is tud lenni - így hirtelen időjárás-változás esetén sem kell a vendégeknek "költözni".
Ezt még megspékeltük a siroki vár látványával, a Mátra csodálatos panorámájával, és az erdő ölelésével.
Nagyszerű konyhánk és lelkiismeretes csapatunk pedig mindennek a remek adottságnak az alapja. Receptünk: csodálatos panoráma + kiváló konyha + lelkiismeretes csapatmunka + az erdő illata = kivételes élmények.
Célunk, hogy álmaitokat életre keltsük és felejthetetlen emlékeket varázsoljunk Nektek és vendégeiteknek. Hiszünk abban, hogy az ünneplés minden elemének különlegesnek kell lennie, kezdve a tökéletes helyszínnel.
Lebonyolítható programok
Esküvői fogadás, díszvacsora
Polgári esküvői szertartás
Helyszín jellege
Különleges
Választható felszolgálás
Hagyományos tányérszervíz
Állófogadás
Menüvel kapcsolatos információk
Vegetáriánus menü
Gyerek kedvezmény
Terem információk
Befogadóképesség | Ültetett kiszolgálás (fő) | Svédasztalos kiszolgálás | Állófogadás |
|---|---|---|---|
Tetőterasz | 100 | 100 | 100 |
Tetőterasz
Befogadóképesség (fő)
Asztal elrendezések
Táblaasztalos
Körasztalos
U alak
Szabadtéri lehetőségek
Tetőteraszunkon korszerű árnyékoló és esővédelmi rendszert alakítottunk ki, amely motorosan 1, 5-2 perc alatt nyitható és zárható. Igény szerint árnyékol vagy véd a széltől, esőtől, jó időben pedig teljesen kinyitható. Az esemény akár a csillagos ég alatt is tud zajlani…. Így nem kell lemondani a szabadtéri esküvőről – rosszabb időben sem.
Programok
Esküvői program-lehetőségek (és időpontok):
Vendégvárás 16.00-17.00-tól
Szertartás 17.00-18.00-tól
Vacsora 19.00-20.00-tól
Esküvői tortaszerviz 21.00-tól
Éjféli vacsora 24.00 körül
…illetve bármilyen más
program-terv igény szerint…
Catering
Teljes catering szolgátatás.
Szállás
Két közeli szálláshelyünkön akár 80 főt tudunk elhelyezni
Az étterem közelében (Sirok, Vörös utca, kb 1, 5 km-re az étteremtől) a népszerű SIROCAVE Barlang Apartmanokban és Barlang Szobákban 2-3 ágyas barlangokban 32 fő részére tudunk szállást biztosítani - akár reggelivel. Minimum foglalási időtartam: 2 éjszaka, illetve 1 éjszaka foglalás esetén egy-éjszakás felár fizetendő. Szállásdíj 2025-ben főszezonban ellátás nélkül 13900 Ft/fő/éj-től, elő és utószezonban hétvégén 11900 Ft/fő/éj-től. A SIROCAVE Barlangokban 2026-ban a szállásdíjak legfeljebb 10%-kal emelkedni fognak.
Az ifjú pár részére nászajándékba adjuk a SIROCAVE Barlangokban a szállást reggelivel, hűtött pezsgővel és rózsaszirom-szórással. (szabad férőhelyek függvényében - az esküvő előtti és utáni éjszakára)
Az étteremtől 400 méterre - erdei ösvényen elérhető - VÁR-CAMPING 2-3-4-5-6 ágyas komfort nélküli faházaiban 48 fő részére tudunk szállást biztosítani. Csodálatos panoráma, gyönyörűen felújított vizesblokk, bájos faházak, továbbá itt is reggelizési lehetőség áll a vendégek rendelkezésére. Szállásdíj 2025-ben 4680 Ft/fő/éj-től. 2026-ban a VÁR-CAMPING-ben a szállásdíjak maximum 10%-kal emelkedni fognak.
Italfogyasztás
Itallapunkon minden alapvető üdítő ital, ásványvíz, sör, bor, égetett szeszek megtalálhatóak; ezen kívül házi limonádét és gyümölcs szörpöket, valamint alkoholos és alkoholmentes koktélokat is készítünk.
Az eseményre többféle italfogyasztási konstrukció közül lehet választani: utólagos elszámolás tényleges fogyasztás alapján, vagy korlátlan italfogyasztás - előre meghatározott összegért.
Menü és Ital plusz infók
SZOLGÁLTATÓK VACSORÁJA
A helyszínen részt vevő szolgáltatók részére külön asztalt terítünk, a szolgáltatók vacsorájából 10% kedvezményt biztosítunk.
ÉTELÉRZÉKENYSÉG
Allergia, ételérzékenység esetén eltérő ételeket felár nélkül biztosítjuk. Kérjük a kerülendő alapanyagok, az érintettek pontos létszámának és ülőhelyének a megjelölését
– legkésőbb az esemény előtti 8. napig!
ESKÜVŐI TORTA, HÁZI SÜTEMÉNYEK
Az étterem a tányérokat, evőeszközöket
biztosítja az esküvői tortához, hozott süteményekhez.
Esküvői torta és sütemények szervizdíja: 280 Ft/fő.
Az esküvői torta és egyéb hozott sütemények
hűtését korlátozottan tudjuk megoldani.
(megadott méretű fedeles dobozban)
Parkolás
A parkolás díj fizetés esetén lehetséges, amely 1000 Ft / nap.
Különlegességek, a helyszín által kínált egyéb esküvői szolgáltatások
Saját kiegészítő szolgáltatásink:
- fagylalt – fagylaltos kocsiból
- cukorka-bár (candy bar)
- gofri-bár
- fánk-fal
- pattogatott kukorica
- gyümölcs-asztal
- saláta-bár
- sajt-pult
- köszönő ajándék: mézeskalács, kisüveges pálinka, poháralátét, hűtőmágnes
- nyomdai termékek: ültető kártya, ülésrend, menükártya, programkártya, asztali menüháromszög
- esküvői tombola
Kapcsolat
Kontakt
Németh Gabriella
Kapcsolat